• Otázky a odpovědi
  • Kontaktujte nás
  • Úvodní strana
  • Mapa serveru

Vyhledávání

Partnerský program

Kontakty

ABB s.r.o., Elektro-Praga

Resslova 3
466 02  Jablonec nad Nisou
GPS: 50°44'6.39"N, 15°11'5.02"E

tel.: 483 364 111
fax: 483 364 159
technická podpora: 800 800 104
e-mail: epj.jablonec@cz.abb.com

Snímače tlačítkové

  • Na tlačítkové snímače je člověk zvyklý ze standardní instalace, jedná se o základní způsob ovládání. Tlačítkový snímač Ego-n® ale nemusí ovládat pouze jedno světlo, jediným stiskem tlačítkového snímače můžete ovládát nadefinované osvětlení, vytápění, žaluzie a mnoho dalších spotřebičů podle Vašeho přání. Samozřejmě, že i to jedno jediné světlo můžete zapínat, tak jak jste zvyklí.

 

  • Tlačítkové snímače existují v provedení jednonásobném a dvojnásobném a jsou vybaveny LE diodami, které mohou signalizovat různé stavy sepnutí. Design snímačů je v designu spínačových a zásuvkových řad Element® , Time® a Neo®, které jsou vybaveny nejširší nabídkou přístrojů pro elektroinstalaci na českém trhu. V nabídce jsou v 16 pastelových i metalických barvách.

 

  • Pro větší komfort lze využít i ruční dálkový ovládač, se kterým dokážete ovládat až 16 spotřebičů (světla, rolety, atd.) ve 4 skupinách z pohodlí Vašeho křesla podobně jako ovládáte hi-fi techniku. Ergonomie ručního ovládače vychází z logiky ovládání jedním prstem ruky – palcem, podobně jako u mobilních telefonů a nejen, že se zcela jistě mezi jinými ovládači neztratí, ale také skvěle "padne do ruky".

 

  • V případě skleněných, či betonových stěn, nábytku nebo dodatečné instalace lze využít i bezdrátové rádiové tlačítkové snímače (spínače/vysílače) pro ovládání spotřebičů a celého systému Ego-n® s jednoduchou instalací a životnosti baterií cca 10 let.

 

  • Mezi snímače Ego-n® patří snímače pohybu pro automatické ovládá osvětlení, termostaty a další přístroje, které však samozřejmě již nemusíte (ale můžete) ovládat manuálně, protože pracují automaticky.

tlačítkové snímače

... aktivuje centrální funkce pro celý dům (zapnutí zásuvek, hlídání teploty na termostatech v jednotlivých místnostech, rozsvícení určitých světel, spuštění podlahového topení )...

...nastavuje osvětlení pracovní desky, rádio, spotřebiče, intenzitu osvětlení...

...ukládá dům k spánku (zhasnutí světel, zatáhnutí rolet, vypnutí spotřebičů, zapnutí nočního venkovního světlení, aktivování domovních strážců)...

ABB s.r.o., Elektro-Praga (c) 2006