• Otázky a odpovědi
  • Kontaktujte nás
  • Úvodní strana
  • Mapa serveru

Vyhledávání

Partnerský program

Kontakty

ABB s.r.o., Elektro-Praga

Resslova 3
466 02  Jablonec nad Nisou
GPS: 50°44'6.39"N, 15°11'5.02"E

tel.: 483 364 111
fax: 483 364 159
technická podpora: 800 800 104
e-mail: epj.jablonec@cz.abb.com

Současnost společnosti

ABB s.r.o., Elektro-Praga je v 21. století stejně jako v 30. letech století dvacátého velmi významným dodavatelem elektroinstalačního materiálu na českém trhu a je úspěšná i na zahraničních trzích. Společnost sídlí v rekonstruovaném historickém sídle v Jablonci nad Nisou, kde je také soustředěna veškerá výroba. Vlastní vyráběné výrobky jsou doplněny elektroinstalačním materiálem společností ABB z celého světa.

V současné době nabízíme zákazníkům 16 designových řad spínačů a zásuvek s velmi širokou nabídkou mechanických i elektronických přístrojů, které jsou rozloženy do všech cenových úrovní trhu. Dominuje designová řada Tango®, která představuje současný český standard pro nové instalace. V oblasti základní instalace je doplněna řadou Classic a od dubna 2005 zcela novým designem Swing® a jeho mladším bratrem Swing®L. Střední kategorii spolu s Tangem zaplňují moderní designové řady Time® a Element® v široké škále barev.V roce 2009 doplnil nabídku zcela nový design Neo® a Time® Arbo s dřevěnými rámečky. Řady Alpha exclusive®, Solo®, Future® linear a luxusní Solo® carat a Impuls doplňují naši nabídku pro náročnější zákazníky. Decento® - porcelánový originál je novinkou roku 2011. Vrcholem naší nabídky v oblasti elektroinstalace jsou systémy inteligentní elektroinstalace Ego-n® pro rezidenční stavby a ABB i-bus® KNX pro komerční stavby a luxusní rezidence.

Toto základní portfolio výrobků doplňují specializované sortimenty, jako jsou snímače pohybu – domovní strážci, hlásiče kouře, přístroje pro instalaci ve zdravotnických zařízeních, signalizační systémy, průmyslové zásuvky a vidlice, trojpólové průmyslové spínače a další.

Veškerá výroba a prodej jsou řízeny dle evropských certifikovaných systémů řízení, jejichž zavedení v naší společnosti potvrzuje náš zájem nejen o kvalitní výrobky a služby zákazníkům, ale i o zaměstnance, společnost a prostředí, ve kterém všichni žijeme.

Tyto systémy jsou:

 SMJ – systém řízení jakosti dle normy ISO 9001

 EMS – systém ochrany životního prostředí dle normy ISO 14 001

 OHSAS – systém bezpečnosti práce dle normy OHSAS 18 001

V rámci rozšíření služeb zákazníkům jsme v listopadu 2004 otevřeli v sídle společnosti Zákaznické školicí centrum, které slouží pro předávání znalostí o výrobcích ABB obchodním, projekčním a elektromontážním firmám z České republiky i zahraničí.

ABB s.r.o., Elektro-Praga (c) 2006