• Otázky a odpovědi
  • Kontaktujte nás
  • Úvodní strana
  • Mapa serveru

Vyhledávání

Partnerský program

Kontakty

ABB s.r.o., Elektro-Praga

Resslova 3
466 02  Jablonec nad Nisou
GPS: 50°44'6.39"N, 15°11'5.02"E

tel.: 483 364 111
fax: 483 364 159
technická podpora: 800 800 104
e-mail: epj.jablonec@cz.abb.com

Prohlášení o přístupnosti

CZI s.r.o., jako tvůrce firemního portálu abb-epj.cz, prohlašuje, že tyto stránky se snaží o naprosto maximální přístupnost svého obsahu i funkčnosti, a sice podle většiny známých metodik. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých) i WCAG 1.0.

Veškeré texty jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů. Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0 Strict. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS). Používání kaskádových stylů lze vypnout pomocí odkazu Vypnout CSS (styly jdou poté opět zapnout). Tato funkčnost potřebuje mít funkční cookies v prohlížeči.

Klávesové zkratky

Pro nejdůležitější navigační prvky tohoto webu jsou použity následující klávesové zkratky (tzv. accesskeys):

[alt + 0] - prohlášení o přístupnosti
[alt + 1] - otázky a odpovědi
[alt + 2] - vyhledávání
[alt + 3] - kontaktujte nás
[alt + 4] - hlavní stránka
[alt + 5] - mapa webu

Czi s.r.o. (www.czi.cz) je přední český dodavatel e-business softwaru a řešení, které vyvíjí a dodává na základě speciálních potřeb zákazníků především pro průmysl, obchod a státní správu. Pevně věříme, že výsledkem tohoto přístupného portálu (z dílny CZI s.r.o.), je maximální pohodlí uživatelů stránek a možnost jejich plného využití a dostupnosti pro všechny návštěvníky bez rozdílu.

Naleznete-li na těchto stránkách cokoliv, co by podle vás neodpovídalo požadavkům přístupnosti, informujte nás, prosím, provedeme kroky k odstranění těchto nedostatků.

ABB s.r.o., Elektro-Praga (c) 2006