• Otázky a odpovědi
  • Kontaktujte nás
  • Úvodní strana
  • Mapa serveru

Vyhledávání

Partnerský program

Kontakty

ABB s.r.o., Elektro-Praga

Resslova 3
466 02  Jablonec nad Nisou
GPS: 50°44'6.39"N, 15°11'5.02"E

tel.: 483 364 111
fax: 483 364 159
technická podpora: 800 800 104
e-mail: epj.jablonec@cz.abb.com

Komfort

Díky Ego-novi si můžete vytvářet individuální světelné scény. Televizi například sledujete raději, když je světla méně, ale když přijdou večer Vaši přátelé, chcete na sebe vidět. To jsou příklady světelných scén.

Scény lze měnit chytrými vypínači Ego-n®, ručním dálkovým ovladačem nebo pomocí tabletu či chytrého telefonu. Podle volby scény Ego-n ví, co má dělat. Změna scény znamená například změnu nastavení několika světel najednou a současné zatáhnutí rolet. Podle činnosti, která se v místnosti odehrává, můžete volit intenzitu osvětlení, stav rolet a topení.

Usínáte a odkládáte oblíbenou knížku. Stiskem chytrého vypínače Ego-n®, ručním dálkovým ovladačem nebo chytrým telefonem spustíte centrální funkci „Noc“: Všude se zhasne, zatáhnou rolety v přízemí a topení jde do útlumu. Zabezpečí se požadované klidové zóny. Automaticky, žádné obíhání.

A opouštíte-li dům – stiskem jediného tlačítka pozhasínáte všechna zapomenutá světla, přepnete topení do útlumu, zajistíte zabezpečovací systém a vypnete zásuvky se spotřebiči (úspora energie, ochrana před požárem).

 

Ego-n image

ABB s.r.o., Elektro-Praga (c) 2006