• Otázky a odpovědi
  • Kontaktujte nás
  • Úvodní strana
  • Mapa serveru

Vyhledávání

Partnerský program

Kontakty

ABB s.r.o., Elektro-Praga

Resslova 3
466 02  Jablonec nad Nisou
GPS: 50°44'6.39"N, 15°11'5.02"E

tel.: 483 364 111
fax: 483 364 159
technická podpora: 800 800 104
e-mail: epj.jablonec@cz.abb.com

Co je to Ego-n®

Chcete, aby vám dům vařil kávu, aby na vás ze stěny v ložnici, na WC a dalších místech blikal displej a lednička vám řekla, že už další pivo ne? Pokud ANO, tak dále nečtěte. Takto Ego-n® nepracuje. Ego-n® vám ponechává váš život, vaši schopnost a právo rozhodovat se a žít, aniž byste na elektroniku narazili na každém kroku.

Ego-n® není složitou multimediální hračkou, či centrálním a zranitelným počítačem v rozvodné skříni.  Je moderní elektroinstalací, která používá chytré vypínače - senzory. Umí mnohem více než běžné vypínače a zásuvky. Elektroinstalace Ego-n® přináší pohodlí, úspory a bezpečnost chytrého domu s automatickým provozem na pozadí vašeho života, aniž by byla vidět.

Nabízíme vám inteligentní ektroinstalaci jako standard, který by principiálně neměl chybět v nabídce u žádného projektu moderní rezidenční stavby. Určitě by měl být obsažen v projektu nízkoenergetického nebo pasivního domu, u kterých jsou moderní technologie a úspory energií přímo podstatou.

Inteligentní elektroinstalace Ego-n® od ABB vám umožní vybrat si takové řešení, které bude rozsahem a funkčností vyhovovat přesně vašim potřebám a nárokům.

Ego-n® nemusí nutně ovládat celý dům. Může být stejně dobře využit i jako částečné řešení instalace, jedná-li se například pouze o rekonstrukci ovládání žaluzií nebo topení ve vašem domě.

Společnost ABB je pro vaši nemovitost zárukou solidnosti a kvalitních elektroinstalačních materiálů s vysokou životností. Důvěřujte nadnárodnímu výrobci s více jak 140letou tradicí, který nabízí ucelená špičková rešení pro elektroinstalace.

 

Ego-n image

ABB s.r.o., Elektro-Praga (c) 2006