• Otázky a odpovědi
  • Kontaktujte nás
  • Úvodní strana
  • Mapa serveru
Aktuality

Vyhledávání

Partnerský program

Den otevřených dveří v ABB Elektro-Praga

(18.6.2018)
V rámci oslav 150. výročí výrobního závodu ABB s.r.o., Elektro-Praga v Jablonci nad Nisou pořádáme Den otevřených dveří. Příznivci elektrotechniky a technických zajímavostí se mohou přijít podívat, jak se vyrábějí nejen vypínače, zásuvky ale i další výrobky z oblasti domovní elektroinstalace.

AKČNÍ NABÍDKA: 4 000 rozmanitých výher čeká na vás

(19.4.2018)

Nakupujte výrobky ABB a soutěžte s námi. Každým nákupem v hodnotě 5000 Kč získáte šanci na výhru!

SOUTĚŽ - Za Levit® profi nářadí Hilti

(8.1.2018)
Nakupujte rámečky Levit® a soutěžte o profi nářadí značky Hilti. Čeká na vás 100 skvělých cen.

Inteligentní prostorová řešení pro instalační potřeby

(15.1.2018)
Ve snaze vyhovět stále se zvyšujícím nárokům na moderní design, jednoduchou instalaci a pružnost při dodávkách uvedla společnost ABB na trh domovní rozváděče MISTRAL41, určené pro bytové a komerční prostředí.

Modulární přístroje

(15.1.2018)
Nově na našich stránkách naleznete technickou nabídku výrobků určených nejenom pro domovní aplikace. Projekt Jeden dům, jedno řešení slučuje nabídku všech přístrojů společnosti ABB, kterou naleznete v běžných domovních elektroinstalacích a navazuje na dlouholetou tradici vypínačů a zásuvek.

Nabídka školení na první pololetí 2018

(11.1.2018)
Dovolujeme si Vás informovat o nabídce školení a seminářů na první pololetí 2018 pro elektromontážní firmy, projektanty a další zájemce o elektroinstalační přístroje, systémy a designové řady vypínačů a zásuvek. Pokud Vás naše nabídka zaujala, využijte možnost se přihlásit.
 
ABB s.r.o., Elektro-Praga (c) 2006