• Otázky a odpovědi
 • Kontaktujte nás
 • Úvodní strana
 • Mapa serveru

Vyhledávání

Partnerský program

Kontakty

ABB s.r.o., Elektro-Praga

Resslova 3
466 02  Jablonec nad Nisou
GPS: 50°44'6.39"N, 15°11'5.02"E

tel.: 483 364 111
fax: 483 364 159
technická podpora: 800 800 104
e-mail: epj.jablonec@cz.abb.com

Vložit nový příspěvekVložit nový příspěvek

Webmaster

 • Datum vložení: 11.4.2006 14:02:07
  Od: Bohumil Dvořák
  Předmět: ceník ABB aktivní aplikace
  Váš ceník ABB s.r.o., Elektro-Praga, platný od 1.4.2006 - aktivní aplikace - po stažení nelze rozbalit a nasledně spustit.

  Při dodržení požadavků uvedených u ceníku by neměl nastat problém.

 • Datum vložení: 27.4.2004 9:36:52
  Předmět: heslo pro soubory v ABB_CD_2004.zip
  Vážení, dovolil jsem si stáhnout online verzi vašeho letošního katalogu ABB_CD_2004.zip. Při rozbalování je požadováno heslo pro soubory picture_v1_ ... a další (rozbaleno je asi 75%) Takže se mě samozřejmě nedaří rozbalit tyto soubory. Co s tím? Těchto souborů je hodně ! Nejsem si jistý, že katalog bude fungovat správně. Předpokládám, že soubory by při rozbalování neměly být chráněny hesly a toto se tam dostalo nějakým nedopatřením. Díky za jakoukoli odpověď. ing.Jílek

  Domnívám se, že v tomto případě je závada "na vašem přijímači". Soubory v archivu ABB_CD_2004.zip nejsou chráněny žádným heslem. Pro informaci uvádím, že soubor je zabalen WinZipem verze 8.1 SR-1 (5266). Provedl jsem několik pokusů o rozbalení a vždy se soubor rozbalil bez problémů. K dnešnímu dni bylo staženo cca 320 souborů a nikdo si prozatím na tento problém nestěžoval.

 • Datum vložení: 8.3.2004 7:22:36
  Předmět: Download CD-ROM
  Prohlizec mi hlasi, ze soubor www.abb-epj.cz/cd/cd.zip neexistuje. Je chyba u mne ci u Vas?
  Prohlížeč má v tuto chvíli pravdu, soubor tam skutečně není. Důvodem jsou dokončovací práce na nové verzi CDROMu pro rok 2004 a nabízet starou verzi se nám zdá nekorektní. Sledujte náš web na stránce "CDROM a dokumenty ke stažení". Pokud bude soubor dán ke stažení, nabídne se přímo na této stránce a upozorníme na to v novinkách na hlavní straně.
 • Datum vložení: 9.2.2004 15:07:23
  Předmět: Download CD ROM
  Dobry den! Vzhledem k tomu, ze pisete: "Domovní elektroinstalační materiál - CD ROM Kompletní, neustále aktualizovaný katalog domovního elektroinstalačního materiálu na nosiči CD-ROM pro použití na počítačích PC. ", tak se ptam, jestli byste mohli tento katalog vystavit on-line pro off-line ;-) pouziti. Jinymi slovy, ze by si uzivatel mohl cely katalog stahnout k sobe a ne pri kazde zmene psat o nove CD zdarma (co Vas to musi stat?). Doufam, ze katalog nevyzaduje instalaci nejakeho dalsiho SW a ze si vystaci s prohlizeci (X)HTML, PDF (Flash) ci podobne. Dekuji predem za odpoved i na e-mail. Stepan
  Katalog lze stáhnout na adrese www.abb-epj.cz/cd/cd.zip. K prohlížení stačí browser (s možností použití Flashe). Velikost souboru je ale 120 MByte, takže nelze uvažovat o stahování přes analogový modem.
 • Datum vložení: 9.2.2004 14:38:28
  Předmět: Autor prezentace
  Dobry den, me jmeno je Michal Jirak a studuji na Vysoke skole ekonomicke v Praze. V soucasne dobe pripravuji semestralni praci na tema Webove prezentace CZECH TOP 100 a chtel bych Vas poprosit o odpoved na jednu rychlou otazku, na kterou jsem nenasel nikde odpoved: Kdo je autorem webove prezentace Vasi spolecnosti? Vasi spolecnost jsem nenalezl v referencich zadne vyznamne webdesignerske firmy a tak bych se chtel dotazat, zda stranky tvori nektere Vase oddeleni nebo zda jsem autora prehledl. Mockrat by mi to pomohlo do moji prace a tak Vam predem dekuji za pripadnou odpoved. S pranim prijemneho proziti svatku Michal Jirak xjirm18@vse.cz VSE Praha
  Naše stránky tvoří dodavatelsky firma CZI s.r.o. www.czi.cz
 • Datum vložení: 4.11.2003 8:33:55
  Předmět: Objednávkový formulář
  Nedaří se mi při vyplňování objednávky dostat do formuláře velkoobchod (sice jej vyberu z mapy, ale nic se nestane). Formulář je tak neúplný a objednávka nelze poslat. Co s tím?
  Omlouváme, se závada byla způsobena chybičkou ve skriptu zpracovávajícím objednávkový formulář. Chyba byla odstraněna a objednávkový formulář je plně funkční.
 • Datum vložení: 13.2.2002
  Předmět: Možnost vyhledávání
  Bude ve Vašem on-line katalogu také integrována možnost vyhledávání výrobků podle objednacího čísla?
  Ano, v nové verzi během dubna 2002.
 • Datum vložení: 4.1.2002
  Předmět: Download dat
  Bude možnost dávkového downloadu základních dat ?
  Ano, v nové verzi katalogu (květen-červen 2002) bude možnost stažení tabulek obsahující základní údaje o výrobcích (objednací číslo, název, skupina designu, EAN kód, cena ...)
Zpět na seznam Zpět na seznam
ABB s.r.o., Elektro-Praga (c) 2006